| Julyett a întrebat:

Am văzut la câteva persoane de pe facebook ca le apare numele de ex : " Alexandra" fara al doilea nume adică nu apare " Alexandra Maria" ci doar "Alexandra" eu am încercat sa imi schimb numele si sa pun doar in dreptul prenumelui sau al numeluidar nu imi merge. Stie cineva cum pot face? straight face

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Nico9 a răspuns:

Pune-ti prenummele si porecla. laughing Sau scrie Alle Alexandra. Faci prescurtari de la numele tauwinking

| Julyett explică (pentru Nico9):

Vreau sa apara doar un Prenume. Asta întrebăm!

| Nico9 a răspuns (pentru Julyett):

Ia incearca sa scrii la prenume numele tau si la nume sa dai space. Poate merge. Anunta-ma daca a functionat happy

| Strangerr a răspuns:

De ce sa-ti pui doar prenumele. Dupa parerea mea, daca o tineti tot asa, facebook-ul va ajunge ca hi5-ul.straight face

| oricinw a răspuns:

Poate nu merge din cauza ca ti-ai schimbat de multe ori numele.