| RainmakerX a întrebat:

Am vazut ca sunt multi utilizatori cu diverse probleme pe site deci intrebarea ar fi : voi va rezolvati problemele, asteptati sa treaca sau cereti ajutorul altor persoane?

Ps: Daca aveti probleme si vreti sa va descarcati atunci imi puteti lasa mesaj. Consider ca sunt un bun ascultator + nu va cunosc.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Majoritatea problemelor nu se rezolva de la sine. Primul pas e sa incerci sa le rezolvi singur, daca nu reusesti ceri ajutor apropiatilor iar mai apoi ajutor specializat.

3 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Singura, ca in fond, orice ajutor ceri, e doar partial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"M-am agatat prea mult de vorbe, am avut probleme si impresia ca timpul o sa poa` sa le rezolve."

| an0therkid a răspuns:

Pasul 1: incerc sa rezolv problema on my own
pasul 2: misiune indeplinita