| morenaRox a întrebat:

Este chiar atat de greu sa asteptati funda din partea celui care pune intrebarea, pentru un raspuns folositor si sa nu mai cereti "funda, fundita" etc? Scopul site-ului este de a ajuta, sa fim Toti Pentru Unu, nu "toti pentru funda"winking Aa si nu dau funda nimanui la aceasta intrebare deci nu va obositi sa o cereti.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă faci să râd!
Păi funda nu o dai tu ci site-ul, asta nu au înțeles cei care "amenință" cu datul fundiței.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funda o dai răspunsului care crezi că te-a ajutat nu cine îți cerșește funda.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Nu mai e TPU-ul ce era odata. Cei care cer fundite, sunt copii, fiindca cred ca le aduce mai mult respect sau cine stie ce castiga daca acumuleaza fundite. Toti vor popularitate, atentie, nu mai exista ajutor gratuit. TPU-ul a fost un cantec frumos, acum ne-a ramas numai amintirea lui. Frumoasa, ce-i drept.

| Nicoleta a răspuns:

Nici mie nu imi plac userii care 'cersesc' fundita.
Cred ca e mai important ca raspunsul sa fie cat mai folositor. Daca raspunsul e cel mai bun, atunci nu cred ca mai conteaza ca a cerut sau nu fundita.

| oz a răspuns:

Fundita?

| kaTTsu a răspuns:

Draga mea, "funditele" au menirea sa starneasca o competitie intre useri pentru a fi activi si a reusi sa castige titlul de "expert" adica majoritatea prostilor de pe aici.
Si mai sunt 10-20 % din useri care putin le pasa de funde sau de acest titlu adica eu.
Pentru ca folosesc acest site pentru AMUZAMENT, INFORMATII, PERSOANE CU SUFLET.

| morenaRox explică:

@Safir :ele starnesc competitia intre useri dar nici bine nu zic (respectivii) un raspuns format din mai mult de 3 cuvinte si cer fundita sau gasesc pe google informatia, copy+paste si la sfarsit "fundita?", nu mi se pare corect...la urma urmei ajungi expert doar prin raspunsuri folositoare, inteligente; expert nu este acela care cerseste fundawinking Eu ajut atunci cand stiu ceva, putin imi pasa daca primesc funda sau titulatura de "expert" si la randul meu aflu ceea ce nu stiu, ma informez.

| morenaRox explică:

@Cris : ai dreptate, mai sunt si intrebarile care vor sa fie amuzante, dar sunt penibile si enervante, cele mai multe postate la categoria "dragoste si sex", intrebari care nu isi au rostulwinking

| morenaRox explică:

@Legiuitoarea : am spus asta sa nu mi se intample si mie ca la celelalte intrebari de pe site, sa mi se ceara fundawinking

| Cris3584 a răspuns:

Trei probleme ale acestui site, care are ca scop cu totul altceva, sunt: Funda, Temele si Intrebarile care nu solicita ajutor, ci doar schimb de detalii personale, care ar trebui sa fie doar la categoria ''Conversatii'', insa sunt peste tot, deja 80% din intrebari...

| Me_3722 a răspuns:

Pentur unii este si trebuie sa "cerseasca" fundelaughing, dar pentru alti nu.