| 女明DongRi a întrebat:

Am vazut mai devreme pe AXN, la Mini-Zoom, un fel de documentar despre o formatie de baieti americani tineri. Cred ca erau 5-6 si cantau rock. Pe doi dintre membrii ii cheama Ian si Ryan. Din pacate nu am aflat mai mult. Stiti cum se numeste formatia?

Răspuns Câştigător
| xXMomo185 a răspuns:

Nu are cum sa fie one direction daca este o formatie rock americana, iar doi dintre membrii se numesc Ian si Ryan.

| PVAAVU a răspuns (pentru xXMomo185):

Cum se numea trupa si ce melodie cantau?

4 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Cum se numea trupa si ce melodie cantau? Te rooooog spune-mi ca-mi place foarte mult melodia. :O3

| daniela94 a răspuns:

Cred ca One Direction.