| adrryana a întrebat:

Am vazut o intrebare aici aici care m-a pus pe ganduri si cred ca are dreptate. "daca Naruto este reincarnarea eremitului celor 6 cai (si oricum seamana destul de bine) nu are nevoie de ADN uchiha pentru ca deja are rinneganul in el doar ca nu l-a trezit, toti cred ca este copilul profetiei si reincarnarea lui rikudo sennin. sau poate ca va face rost de ADN uchiha cumva pentru ca rinneganul apare cand este combinat ADN-ul senju cu uchiha, iar el este deja ruda cu cei din senju.si asta ar fi foarte tare pentru ca asa naruto poate aduce la viata persoanele dragi pe care le-a pierdut atat in razboi(neji) cat si in cursul vietii lui(minato,kushina,jiraya) asa cum a facut uzumaki nagato cand a atacat konoha, plus ca bestiile cu cozi au incredere in el, iar rikudo sennin a spus ca vor fi uniti de reincarnarea lui (Naruto) toti cred asta si cred ca va fi minunat sa se intample asa. voi ce credeti? naruto va fi eremitul celor 6 cai? ofer funda!

1 răspuns:
| ღHinataღ a răspuns:

Nu vreau sa cred dar tot ceea ce ai mentionat e adevarat, totusi, Naruto e prea prost pentru a deveni eremitul celor 6 cai.El are deja ADN de Uchiha in el, atunci cand Itachi i-a bagat pe gat o cioara.Tot ce sper sa se intample in anime nu se intampla si tot ce sper sa nu se intample se intampla:kishimoto a zis ca va fi narusaku cand eu speram naruhina, naruto va fi hokage, cand eu speram ca sasuke sa fie hokage...