| adrryana a întrebat:

Am vazut o intrebare aici aici care m-a pus pe ganduri si cred ca are dreptate. "daca Naruto este reincarnarea eremitului celor 6 cai (si oricum seamana destul de bine) nu are nevoie de ADN uchiha pentru ca deja are rinneganul in el doar ca nu l-a trezit,toti cred ca este copilul profetiei si reincarnarea lui rikudo sennin. sau poate ca va face rost de ADN uchiha cumva pentru ca rinneganul apare cand este combinat ADN-ul senju cu uchiha, iar el este deja ruda cu cei din senju.si asta ar fi foarte tare pentru ca asa naruto poate aduce la viata persoanele dragi pe care le-a pierdut atat in razboi(neji) cat si in cursul vietii lui(minato,kushina,jiraya) asa cum a facut uzumaki nagato cand a atacat konoha,plus ca bestiile cu cozi au incredere in el, iar rikudo sennin a spus ca vor fi uniti de reincarnarea lui (Naruto) toti cred asta si cred ca va fi minunat sa se intample asa. voi ce credeti? naruto va fi eremitul celor 6 cai? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Si eu cred ca naruto este reincarnarea lui rikudo sennin pentru ca asta au spun bestiile cu cozi si asta au spus si celelalte persoanje.Dar cu rinnegan sau fara naruto este foarte puternic, daca nu cel mai puternic el a batut deja o persoana care poseda rinnegan si anume nagato uzumaki