| KooSs a întrebat:

Am vazut pe facebook o poza cu o fata care sta cu picioru pe minge si un baiat care sta in poarta si e pregatit sa apere.Cum as putea sa o gasesc in alta parte ca era pe profil la cineva, vreau sa o pun de coperta.Multumesc, sau alte poze cu fete si fotbal

2 răspunsuri:
| Bibib a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search sper ca e asta. funda? :*

| KooSs explică (pentru Bibib):

E gen aia pe care o caut eu, numai ca fata nu e in rochie, in in pantaloni scurti de blugi