| buffymuff a întrebat:

Am vazut un film in care doi tipi au luat ostatici o familie. o mama un baiat mai mic.si o fata mai mare.rapitorii erau un baiat mai tanar si unul mai batran prieten cu sotul femeii(mamei), la un moment dat fata isi ridica tricoul la spate si ii arata un fluture, iar mama pregateste niste bauturi, cu o solutie care le face rau, la final cei trei incearca sa scape cu o masina care explodeaza.cum se numeste?

3 răspunsuri:
| kiki22 a răspuns:

Asa, am vazut filmul, ce`i cu el?

| buffymuff explică:

Cum se numeste?

| Byucc a răspuns:

Nu stiu dar dupa descriere mi se pare ca e filmul Ostaticii din casuta din copac. poti sa incerci sa vezi daca e acel film... oricum nu sunt sigura big grin