| alexandra_1780 a întrebat:

Am vazut un reportaj despre "Naomi", ce parere aveti despre el sau ea?'

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Probleme de personalitate, biata de Naomi.
Poate mai primește vreo bătaie și o tunsoare retro!
Doamne ferește, lumea e plină de cidați.
Pa, pa.

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hei.totusi Dumnezeu nu a lasat numai oameni sanatosi laughing)

O fi el travestit/gay/homosexual etc... da` intr-adevar are un talent si m`as jigni pe mine daca nu as recunoaste...are voce domne`hee hee...nu o fi el/ea o frumusete( din contra :-&hee hee )insa are voce si poate multe dintre cantaretii de la noi nu au...in rest mi se face sila cand ma uit la ea big grin

p. s. Mare pacat ca este discriminata... daca as fi in locul ei m`as duce undeva departeeee unde sa nu ma mai critice nimeni... dar cum e imposibil ca eu sa fiu ca ea...iti urez bafta in prostitutie ca stiu ca practica acest sport big grin

Hai ca am vorbit cam mult...

Ciao :* te pup happy

| Silvia a răspuns:

Opss "multi dintre cantaretii de la noi"....mai facem si noi greseli....sczhee hee

| psiholoaga a răspuns:

Aceeasi ca si despre alti transsexuali. S-au nascut in corpul gresit si au facut ceva sa isi armonizeze eul interior (feminin sau masculin) cu cel exterior. Parerea mea e ca are o problema cu increderea in sine (ca si alte vedete dornice de scandal) si de-asta apare atat de des si atat de aiurea in media. Nu are legatura cu a fi transsexual sau nu, ci cu alte aspecte ale personalitatii ei. Un exemplu de trans care e stapan pe el si stie ce vrea este cel al lui Thomas Beatie, care a si nascut doi copii de curand (fiind trans femeie catre barbat) si isi vede calm de viata de familie.

cami
| cami a răspuns:

Chiar mi-e simpatic----a. laughing

| inna a răspuns:

Prefer sa ma abtin, nu sunt in masura sa judec pe nimeni.Fiecare isi construieste viata dupa bunul sau plac. Cel mai important este ca totusi este un om, iar un om indiferent de orientarea sexuala, religie, culoare parului, si alte diferente caracteristice trebuie respectat.

| JustMeFlory a răspuns:

Acceasi parere care o am si despre Sexy Braileanca, Simon Senzual si Nikitta! Ne fac de ras...Sunt penibile! toate 4!straight face oare ele nu se vad?

| Klara a răspuns:

Da' ce cap umflat are, domnu' Dan... sad

| Frogie a răspuns:

Nu stie cum sa se faca vazut...si cea mai buna metoda pentru el e sa se dea in spectacol... un ciudat. bleahhh...pacat de Romania cu asemenea specimene ca el lumea ne vede altfel...pacat...

| buburuzAndreea a răspuns:

Traim intr-o tara libera, are voie sa faca ce vrea. Oricum, mai marii televiziunilor o cam exploateaza, scot audiente mari de pe urma ei. Nu ca i-ar stica, Doamne fereste! Doar e artista, ii place cum da pe sticla!

| ioanaa a răspuns:

Recunosc ca are o voce frumoasa, dar imaginea lui/ei nu e una chiar placuta. Dar la urma urmei, e om ca noi toti si a incercat sa realizeze ceva, a vrut sa se afirme.

| just4fun_8801 a răspuns:

Benzina + chibrituri.

| oooooooo a răspuns:

Chiar aseara am vazut-o sau l-am vazut-ca nici nu mai stiu ce sa cred ca e-la tv si canta o melodie a Laurei Stoica-''Un actor grabit''. Imi venea sa sparg televizorul... M-i s-a parut urat de tot sa vad ca asemenea personaj canta muzica unei cantarete pe care eu am admirat-o foarte mult.Naomi nu se compara cu Laura-ea era unica.

| blackkrose a răspuns:

Nici buna nici rea...asa s-a nascut si nu putem condamna tocmai de aceea suntem o tara libera.ca o mica paranteza daca ati fi in locul acestor oameni ce ati face...v.ati omora? eu nu cred .deci asa cum is trebuiesc aceeptati.papa

| Dj Boalca a răspuns:

Romania nu este o tara care sa tolereze astfel de persoane, si asta nu pentru ca am eu ceva impotriva... dar pur si simplu oamenii, romanii nu suporta sa fie instigati... uitati-va la GAY PARADE ce lupte sunt acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i el sau ea. E un el si-o ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca prostia are rating... ei da cum poti sa te uiti la asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distrus/ă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu el/ea... Dar stiu ca Naomi canta frumos...Am auzit cateva piese cantate de ea...Are o voce frumoasa...Intr-adevar...Are probleme de personalitate... Da na, nu poti critica pe nimeni daca nu-l cunosti destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns la concluzia ca unii oameni din lipsa de ocupatie si de popularitate, ajung sa se dea in spectacol in cel mai jalnic si josnic mod posibil... E dezgustator ceea ce face...Nu am nimic cu orientarea sexuala a celor gay, dar ma deranjeaze spectacolul de 2 bani pe care il dau in public...Parerea mea nu e oricum prea buna...