| AndreRaluca a întrebat:

Am visat acum cateva zile, printre alte tampenii, ca ma viola cinevastraight face m-am speriat rau, iar acum, de fiecare data cand ma apropii de un barbat care mi se pare mie ca are o fata mai ciudata, mai periculoasa, imi imaginez cum ma strange de gat si aproape ca incep sa tremur. Ce sa fac sa scap de fobia asta? Deja am frica de insecte, (paienjeni, in special), reptile, etc.

3 răspunsuri:
| passispass a răspuns:

laughing
trece intr-o, daca e de la vis si nu din alta cauza

| MarianWLF a răspuns:

De visele urate te desprinzi mai greu dar va disparea fobia curand.
Si eu am visat ca ma luptam cu Satana, pana la urma in vis l-am invins i-am bagat o lance in burta a disparut in pamant si mi-a spus "ne mai vedem noi".
Asta nu inseamna ca voi sta speriat in fiecare seara laughing
O sa uiti visul curandwinking

| AndreRaluca explică (pentru MarianWLF):

Si cum arata Satana aia?big grin