| BiancaRuxandra15 a întrebat:

Am o fobie imensa pentru gândaci! De fiecare data când vad unul sau gând se pune pe mine unul, încep sa tip, sa plâng si sa tremur, părinții mei îmi spun ca e o mare tâmpenie aceasta frica, dar nu e așa, eu chiar am frica de aceste "inofensive" insecte! Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Da unde stai tu de se pun gandacii pe tine?