| Anileda a întrebat:

Am visat ca o sa fiu o criminala. oare ce ar insemna (am cautat in dictionarul de vise) si nu am gasit nimic, va rog explicatii [funda] mssss

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Buna, pei nu sunt chiar cititoare in stele, in nici un caz in visebatting eyelashes, insa as putea sa iti zic:dupa parerea mea cred ca o sa faci un rau cuiva.Incearca sa fii mai putin agresiva zilele astea, nu te certa cu nimeni, s`ar putea sa faci rau oamenilor chiar si fara sa vrei.succes!:X

| Mihaelutsaa a răspuns:

Pai daca erai o criminala, presupun ca aveai sange in jurul tau.
Daca erai patata de sange, inseamna ca te vei face de rusine. Daca sangele era pe jos sau pe altcineva, inseamna ca vei primi o vestebatting eyelashes
[buna:d]