| anonim_4396 a întrebat:

Am vizat aseara un vis ciudat in care aparea persoana pe care am crezut ca am uitat-o, ce poate insemna?

8 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nik, e doar un vis

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Am gasit pe un site, si zice'a ca el se gandeste la tine...Si poate inainte sa te culci te gandea'i la el[din experienta proprie]big grin

| Yang a răspuns:

Eu am avut un vis in care raspundeam la o intrebare inteligenta...nu se adeveresc visele rolling eyes. Cauta pe google ce inseamna.

| OctinioSlatina a răspuns:

Inseamna ca vei avea maine indigestie oh go on. O teorie moderna despre vise combina unele elemente ale teoriilor precedente. Activarea creierului creeaza conexiuni ample intre ganduri si idei, care sunt apoi ghidate de emotiile celui care viseaza. Asta inseamna ca mai ai sentimente pentru acea persoana, sa stii ca e foarte greu sa uiti de tot pe cineva.Stai linistita, daca chiar vrei sa-l uiti, o sa treaca [,] cu timpul happy

| Narcis2007 a răspuns:

Nimic... e doar o proiectie a ce ai facut de-a lungul zilei

| Nechaty a răspuns:

Buna! Pai tu ai uitat-o dar subconstientul tau nu. Daca ai cunoscut-o bine pe aceea persoana cand esti constienta nu poti sa iti aduci aminte de ea daca nu vrei dar in somn nu ai uitat-o...Bft

Răspuns utilizator avertizat
| yssabela a răspuns:

Poate nu ai uitat acea persoana si de aceea o visezi big grin