| Copchilu95 a întrebat:

Am vorbit cu un coleg sa cumparam un parfum la ziua unei fete i.am spus ca parfumul costa 2 milioane si sa punem 1 milion si 1 milion dar parfumul era doar 1 milion si mi.a ramas 1 milion ce parere aveti despre ce am facut?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa uiti de toata chestia asta si sa pastrezi banii...in fond el nu stie cat a costat, sau poti sa dai dovada ca esti un om corect si sa-i dai 50 lei inapoi.

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Si daca afla ce ai facut va iesi urat (pentru tine).

Mai bine ii dai 50 lei si lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Azi inseli un coleg, maine spargi o banca.

| JustRoxanne a răspuns:

Bravo tie!

| claustrofob a răspuns:

Pai mai cumpara-i ceva de acel milion. Fa un tablou cu voi 3happy