| NoName0011 a întrebat:

Anda Adam, Andreea Bănică, Delia Matache, Xonia toate o cupiaza pe Lady Gaga.
Ce este asa de greu sa iti faci propriul stil?
Dar totusi cum se zice, copia nu are valoarelaughing.
Care dintre cantaretele de mai sus va plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar Lady "kaka" fura de la Roisin Murphy si de unde poate si ea.http://2.bp.blogspot.com/......cto9vq.jpg ia trage cu ochiul la poza asta:*

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar Andreea Bănică.
Matrița este de vină.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu imi place nici una, doar Andreea Banica mai merge happy.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Anda Adam, Andreea Banica si Delia Matache erau lansate de muuuult cand a aparut Lady Gaga.Asa ca nu cred ca se pune problema de copiat.De placut nu-mi place nici una, iar LG chiar imi displace! De cealalta nici nu am auzit!

| madalicious a răspuns:

Niciuna dintre ele nu-mi place. Dar stii de ce copiaza? Pentru ca le lipseste imaginatia. Si pun pariu ca nici melodiile care le canta nu le-au scris ele. Sunt niste falsuri. laughing

| Pho3nix a răspuns:

Doar stii ca ele sunt plagiatoare.

| cretzufinish a răspuns:

Andreea Banica si Delia. La Anda Adam se vede de la o posta ca e leit Lady Gaga, la fel si videoclipurile, de parca a fi si cea din urma vreo piesa de copiat. Toti zic, numai ea nu recunoaste. O tii de coarne si zice ca e ciuta. laughing

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nici una!

| roxyrocks a răspuns:

Toti isi fura ba melodiile, ba stilurilelaughingn.ai ce sa le faci.asa reusesc ei/ele in viata... dar unii chiar au voce(ex andreea banica, andra, delia)si multi alti cantareti, dar exista si dezastre(ex roxana dita, si celelalte pitzi, care canta pentru maxim 15 zile, dupa nu mai sunt interesantelaughing

| creatza_6783 a răspuns:

Mda...mai ales anda adam laughing
lady gaga de romania... e cea mai buna copie.
dar canta fainwinking

| orlando_7324 a răspuns:

Lady Gaga.

| orlando_7324 a răspuns:

Dar dub Anda Adam, Andreea Banica si Delia o aleg pe Anda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si ca sa-ti raspund la intrebare...pai cred ca ar fi Delia Matache si nu ma i-au dupa stilul vestimentar ci dupa voce. O zi buna:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/......to9vqq.jpg si aici:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea de pe la noi sunt atat de penibile ca nu pot sa-si creeze propriul stil. simt nevoia sa copieze pe cate cineva. nici gaga nu e cine stie ce dar macar e vedeta internationala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate.toate sunt niste terminate care nu stiu sa isi faca un stil al lor, propriu.NICIODATA dar NICIODATA nu o sa ajunga nici macar la unghia mica de la piciorul drept a lui Gaga.si oricum vb ta.COPIA NU ARE VALOARE!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba. mie ratata aia de anda adam. mi se pare o maree plagiatoare, infecta, distrusaaa.
a vazut-o la o emisiune si am ramas ''straight face''.
aa. si ati vazut-o pe sora-sa?
e oribilaaaa.
:-&&&&&&&&&.

toat sunt niste plagiatoare infecte.straight face
nu au pic de imaginatie.si oricum nu se compara cu lady gaga.

mie una nu imi place niciuna.imi placeau dar dupa ce le-am vazut ca plagiaza la greuuu.no way.
happy.

| mickeye a răspuns:

Toate panaramele astea, niciuna nu se compară cu Lady Gaga.Pentru că Gaga are voce, talent și chiar știe limba engleză.
Dintre cântărețele de mai sus, îmi place (doar) Gaga.