| anonim_4396 a întrebat:

Android. Cum pun aplicatii din pc pe telefon. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Abruzzi a răspuns:

1.Downloadeaza android injector
2.Conecteaza telefonul la pc (ai grija ca telefonul sa fie pe usb debuging mode il activezi din settings applicatons bifezi unknown sources apoi intri in development su bifezi usb debugging)
3.Deschizi android injector dai select file selectezi jocul sau aplicatia si dai instal si asta e
FUNDA?

1 răspuns:
| Abruzzi a răspuns:

Downloadezi android injector. Apoi din telefon intri la settings applications si befezi unknown sources apoi tot la applications intri la development si bifezi usb debugging.Deschizi android injector dai select file(ai grija ca aplicatia sa fie.apk) selectezi aplicatia si dai install.Asta e tot. FUNDA?