| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta a venit la noi in casa un pusti foarte tare din Anglia pe care fetele de la noi il iubeau. Dar eu deja aveam un prieten, putin dupa aceea a venit si o fata sexy.Prietenul meu s-a despartit de mine pentru fata aia. Dupa aceea baiatul din Anglia m-a invitat de cateva ori la o prajitura sau la un suc si a inceput sa imi placa de el.In acest timp fostul meu prieten s-a despartit de fata aceea. Nu stiu ce sa fac? Sa ma impac cu fosul s-au sa fiu cu biatul din Anglia. Voi ce ati face?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu as fi cu baiatu` din Anglia...nu uita ca fostu` tau iubit te`a lasat pt aia...Urat no talking

| Silvia a răspuns:

Eu as fi cu baiatu` din Anglia...nu uita ca fostul` tau iubit te-a lasat pentru aia... Urat no talking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poti sa il ierti pe acel baiat dupa ce ca te-a inselat?straight faceSincer iti sp ca oricat de mult ai iubi un baiat nu trebuie sa il ierti daca te-a inselat. Daca a facut-o odata, o sa o faca si a doua oara.sad
Asa ca fi cu cel din Anglia daca il iubesti si daca esti constienta ca va fi cam departe de tinewinking

| Psihoyounger a răspuns:

Asta este o problema la care numai inima ta are rezolvarea. Noi iti putem spune...impaca-te cu fostul sau alege englezul, dar la urma urmei doar tu stii pe cine iubesti mai tare si cu cine iti doresti sa fii. Bineinteles ca la prima vedere te'as sfatui si eu sa-l alegi pe cel din Anglia, dar doar tu stii cu cine vrei sa fii. Iti doresc multa bafta si fie ca lucrurile sa fie asa cum itti doresti tu.

Tine-ma la curent!

by Psihoyounger

| andreea8888 a răspuns:

Englezul, desigur!
Este si mai palpitanta relatia la distanta happy tongue

| ellene a răspuns:

Ramai cu cel din Anglia happy... apropo cati ani ai? Mi se pare ca esti cam micuta. Mai bine lasa relatiile, fa ceva mai potrivit varstei tale.

| al3xa_6696 a răspuns:

Cu baiatul din Anglia evidenttongue nu uita ca celalalt te-a inselat

| myhaela a răspuns:

Parerea mea e ca sa continui cu baiatul din Anglia
fostul tau prieten te-a lasat pentru o fata, mai bine spus pentru o necunoscuta. Daca chiar tinea la tine nu te lasa pentru ea, dar daca tie inca iti place de el mai mult decat baiatul din Anglia impacate cu el dar sa nu regreti in viitor.

Fa ce iti spune inima!winking

| doareu_1866 a răspuns:

Cu cel din Angliabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat un 'l' in cuvantul "casa" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Q tipul din anglia catergoric, gandeste-te k fostul te-a lasat o data pentru "ceva mai bun" o s-o faca din nou daca apare ceva mai bun

| yonut088 a răspuns:

Mhhh daca eram in locul tau il faceam gelos pe fostul sa simta si el cum e straight face