| BuLinuTaaaa a întrebat:

Anul acesta termin clasa a 8 a si nu stiu la ce liceu in Bucuresti sa merg. Dupa cum m.am gandit media o sa-mi iasa aproximativ 9.30. La inceput eram ca gandul la Cantemir Voda, dar am auzit niste lucruri ciudate despre acel liceu..cum ar fi bataia cu pua, colegi barfitori si invidiosi etc. Nu stiu dac este adevarat, dar m.am cam speriat putin.
Voi ce liceu imi recomandati? (Vreau foarte multe detalii despre loc, elevi.)
Funditaaaa!

1 răspuns:
| AlinaValentina97 a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa nu asculti la ce spune unul si altul si sa vezi mai bine cu ochii tai ce si cum. Eu zic ca este un liceu bun dar daca inveti, inveti oriunde indiferent de liceu. Dar daca nu vrei sa optezi pentru acel liceu, iti recomand Marin Preda. Este liceu destul de bun, cu profesori buni. Sau Kiritescu...din cate am vazut este un liceu destul de popular. Succes la examene!