| xdeni a întrebat:

Anul asta mai vin ciocanele la sarbatoarea castanelor? in mod normal ar trebui dar am citit de aici si sper ca mai vin :(( Funda! :o3 http://www.adevarul.ro/......67312.html

Răspuns Câştigător
| sorinucu a răspuns:

Sper ca da. Eu am trecut azi pe acolo si nu le-am vazut crying. Anul trecut erau montate cu 3 zile inainte, iar acum, cu mai putin de 12 ore inainte de Sarbatoare, nu sunt acolo nici macar piesele spre montare

1 răspuns:
| sorinucu a răspuns:

Articolul pe care l-ai citit tu este din 2010, deci de la Editia trecuta laughing