| L0rena a întrebat:

Hei >: Am nevoie de ajutor, trebuie sa organizez balul bobocilor( liceu) si nu stiu ce probe sa aleg( am ceva idei, dar ar mai trebui cateva) Cine ma ajuta? Mersi :*
+ funda :*

2 răspunsuri:
| bluepriest a răspuns:

Pai poti face urmatoarele probe:prezentarea, proba de talente, de recitare, ca un fel de proba de modeling in care ei trebuie sa isi puna in evidenta tinutele. Sper ca te-am ajutat, bafta sa iti iasa frumoshappy

| L0rena explică (pentru bluepriest):

Nu stiu ce sa zic de probele astea, adica la mine in liceeu probele astea or fost mereu, vreau ceva diferit si mai ales sa fie ceva amuzantwinking Dar, mersi oricum big grin.