| Paulinaxoy a întrebat:

Anul trecut am fost prietena buna cu un baiat dar apoi el m-a placut si eu mi-am batut joc de el, s-a suparat rau si ne-am certat. Cand ne-am impacat mi-a placut mie de el dar si-a batut joc de mine si nu am zis nimic pentru ca stiam ca am facut acelasi lucru, ne-am certat din nou si iar mi-a placut de el si si-a batut joc de mine. De atunci n-am mai vorbit pana acum 5 zile cand m-a bagat in seama si, si-a cerut scuze. Acum incepe scoala inca il simpatizez si nu stiu cum sa ma comport cu el. Sfaturi? happy

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Daca iti bati din nou joc de el veti continua tot asa la nesfarsit,incearca sa fiti la inceput prieteni si dupa sa dezvoltati relatia de prietenie, daca isi bate din nou joc de tine ignora-l, vei mai gasi baieti, suntem multi si altii chiar tinem la voi, la unele fete happy

3 răspunsuri:
| yloveyou1 a răspuns:

Pur si simplu vezi daca el chiar s-a schimbat. Nu face o greseala pana la infinit. Incearca sa vezi ca daca ceva nu merge acum, nu va merge niciodata.

| Aimeeee a răspuns:

Da tu ti-ai cerut scuze?
Adica el a facut lucrurile astea probabil din razbunare si tot el si-a cerut scuze. Nu crezi ca ar trebui sa procedezi la fel? Mai ales ca il si placi.winking

| bbybby12 a răspuns:

Fie roata si patrata tot se mai invarte odata!winking. Crede-ma! O stiu din propria experienta.