| GigglesToDay a întrebat:

APROX.Heiii cu dieta asta in 7 zile cat pot slabi

Micul dejun

O jumatate de grapefruit si cafea sau ceai (indicat) neindulcite

Pranzul

O jumatate de grapefruit si doua oua

Salata de castraveti si rosii cu otet, lamai sau verdeata

O felie de paine prajita

Ceai neindulcit sau apa

Cina

O jumatate de grapefruit

100 – 200 gr de carne de pui, vita sau felii de sunca

Laptuci si o rosie cu otet, lamai sau verdeata

Ceai neindulcit sau apa

1 răspuns:
| florinpaula a răspuns:

Pai te usuci de tot cu dieta asta, indicat ar fi dimineata cand servesti ceaiul sau cafeaua sa mananci carnea de puinu seara. asa cred ca o sa slabesti repede dar ai sa te confrunti cu o piele foarte moale sau mai exact o sa atarne pieile pe tine, sper ca nu ti-am scris prea dura, nu ma lua in anume de rau dar cam asta este concluzia la slabitul brusc