| marialungu a întrebat:

Aproximativ cat castiga o educatoare sau o invatatoare care are faculata sau una care nu are?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jur de 200 - 250€ lunar si in strainatate intr-o tara mai dezvoltata ia peste 1000€.

| Cathuzik a răspuns:

Dar se poate lucra in acest domeniu fara o facultate?

| Cathuzik a răspuns:

Profa mea din it lua intre 1500-1800

| marialungu explică:

Cred ca da numai daca ai liceu dar intrebarea mea e legata de BANIIII castigati cati?

| Monylove a răspuns:

Vad ca intrebarea este cam veche daar 1. Poti lucra ca invatatoare sau educatoare daca ai absolvit profil pedagogic sau facultatea de pedagogiehappy si 2. apr 800 RONhappy
Succes!
Fundita?happy :*