| andre3aa a întrebat:

Aproximativ cati cm cresti in inaltime pe parcursul unui an?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca 3-5 centimetriwinking

| maryana5 a răspuns:

Depinde de varsta! daca ai pana in 10 ani, in medie pe an cresti 10 cm. Daca ai intre 10 si 20 depine de sportul, mancarea si conditiile(morale) in care traiesti.Desi de la vreo 17 ani nu mai cresti decat vreo' 1-2 cm.in schimb ai mari sanse sa cresti in latime daca nu ai grija ce mananciwinking
xoxo, mary peace sign

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde ce varsta ai...Eu, de pilda, nu cresc... mi-ajung 1, 78m.
Intre 13-21 de ani cresti in MEDIE cu 2cm pe an.

| dada a răspuns:

2-4 cm

| FoXy a răspuns:

Eu stiam ca 2 sau 3 cmlaughing

Bye:*

| utzuman2006 a răspuns:

Daca esti Fat-Frumos vei creste intr-un an cat altii in 10...