| Danay a întrebat:

Cati centrimetrii mai cresti in inaltime dupa 14 ani?

4 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Te opresti din crestere ( in inaltime evident ) la varsta de 18 ani. Mai ai ceva de crescut!

| Anakatsu a răspuns:

15, 94 fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danay, fetele cresc pana la varsta de 19 ani cand termina de obicei adolescenta si ajung la maturitate. Cresterea ta depinde de mai multi factori cum ar fi genetica ( cum sunt parintii tai, bunicii. etc), alimentatia sanatoasa, sport (inot, baschet) si nu in ultimul rand o atitudine pozitiva fata de aspectul acesta al fizicului tau! nu uita ca esentele tari se tzin in sticlute mici! multa sanatate iti doresc

| Sell a răspuns:

Depinde! O sa cresti pana cand o sa ai inaltimea potrivita kilogramelor!