| DaReZon a întrebat:

Ar fi ciudat daca asi merge cu pantaloni lungi si sandale/slapi pe strada?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu...ce conteaza cum te imbraci? Trebuie sa iti placa tie nu sa te faci de ras...Eu port slapi cu pantaloni si camasa.Si nu are nimic, s-au papuci cu sosetehappy Funda?

8 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu raised eyebrows
de ce ar fi?
eu fac asta thinking
pot fi pantaloni lungi dar subtiri, de vara.

| stpu a răspuns:

Nu. Dar este o vestimentatie eleganta, in care slapii n-au ce cauta. Poti purta foarte bine o pereche de sandale din piele.
Cu slapii te duci la plaja...

| Dianaㄨ a răspuns:

Nu, daca acestia sunt stramti in partea de jos a piciorului.

| GreenEyed a răspuns:

Bineinteles ca nu!

| ilcmty a răspuns:

Putin...happy pantalonii lungi sunt purtati pe timp rece/racoros iar slapii pe timp calduros se poarta.

| ilcmty a răspuns:

Dar nu neaparat.

| ealextpu a răspuns:

NU happy

| BiiaB a răspuns:

Desigur ca nu!