| Izomer a întrebat:

Are ceva daca dau la pisica pufuleti simpli?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ma caracterzizeaza sa vorbesc doar sa vorbesc, nu jigni o persoana daca nu esti de acord cu cele scrise de altii.
Dovedeste ce sustii, arata-mi unde scrie ca pufuletii ar intra in categoria interzisa a alimentatiei pisicilor! si daca faci asta iti accept corectarea, daca nu TACI.

Alimente interzise pisicilor:
http://www.animalutul.ro/pisica/hrana/alimente-interzise-pisicilor/1708/

12 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ce să aibă? Sunt pufuleţi.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu, poti sa-i dai linistit.

| tpb a răspuns (pentru evenso):

NU vorbi cum apuci daca nu stii despre ce e vorba.LA fel pentru "Opheliac"

| anonim_4396 a răspuns (pentru tpb):

Termina! Chiar nu are nimic daca ii da pufuleti. Pisica mea mananca pufuleti si nu are nimic.

| Rockart a răspuns (pentru tpb):

Motanul meu a mâncat în prostie şi n-a avut nici pe dracu.

| evenso a răspuns (pentru tpb):

Nu ma caracterzizeaza sa vorbesc doar sa vorbesc, nu jigni o persoana daca nu esti de acord cu cele scrise de altii.
Dovedeste ce sustii, arata-mi unde scrie ca pufuletii ar intra in categoria interzisa a alimentatiei pisicilor! si daca faci asta iti accept corectarea, daca nu TACI.

Alimente interzise pisicilor:
http://www.animalutul.ro/pisica/hrana/alimente-interzise-pisicilor/1708/

| Izomer explică:

Ia zice-ti, care aveti nevoie de funda`?

| pinguta a răspuns:

Nu ii da orice, rasfat-o cu pufuleti simpli de la Star. Eu pe acestia ti-i recomand happy

| tpb a răspuns:

Sa nu ii dai!
La caini/pisici pufuletii, chipsurile si painea se lipesc de cerul gurii si se pot ineca.
Alimentele dulci si sarate de asemenea pot aduce boli la animale mai ales ce e dulce...
Sper ca te-am ajutat, funda?batting eyelashes

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Nu prea cred happy.

| GaGauLaLa a răspuns:

Nu are nimic. a mea mananca si chipsuri

| euseptic a răspuns:

Da.
is inecaciosibig grin