| salajeanul a întrebat:

Are ceva daca fumez mai multe marci de tigari? happy
Ca de ex. sa fumez Marlboro azi, iar maine Kent?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Are ceva dacă fumezi, în general. Bine, acum nu cred că e vreo problemă dacă le mai şi îmbini.

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu conteaza ce marca de tigari fumezi, conteaza ca fumezi orice tigata dauneaza, nu ca e de la kent e mai putin daunatoare sau nu stiu ce. Nu e nimic daca le imbini tigara tot daunatoare pentru organism ramane

| Satyr666 a răspuns:

Asa nu-i mare lucru numa daca te obisnuiesti de ex cu Kent si dintr-o data te apuci de Marlboro atunci ii grav.