| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp fumez fie Marlboro cu bila de 7 sau 10 mg fie Kent din acela cu 2 bile.

Ce tigari mai "bune" imi puteti recomanda?

(Am auzit ca Sobranie ar fi ok insa nu am incercat)

In general fumez tigari putin mai tari, insa nu sa te zgarie pe gat.

! Stiu ca tigarile nu sunt sanatoase si nu e nevoie sa imi mai spuneti☺️☺️☺️

3 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Incearca sobranie grey, au pachetul de culoare sura si o dunga rosie. Alea black is prea tari, nu prea-mi plac. Poti incerca si albastre.
eu fumez tigari super tari, nu stiu de ce imi plac, in general marlboro red

| Daniel31 a răspuns:

Nicorette spray

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Sobranei sunt bune dar nu cele Slim.