| Raluca_Ralu_1995_374R a întrebat:

Are cimeva idei de vlog?
Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pai ce poti face la un vlog? Vorbesti intr-una despre diferite chestii care iti vin in cap si dupa editezi videoclipul. Cam asta e tot.

| Maryo_Păunescu_1987 a răspuns (pentru T0T):

Nu este asa ez cum zici tu.
Trebuie sa iti faci un plan/scenariu...sa nu te blochezi in fata camerei..etc.
Si faza cu editatul o spui de parca e ez...dar nu este asa...ca sa iasa un vlog de calitate trebuie 1-2 ore.

| T0T a răspuns (pentru Maryo_Păunescu_1987):

Sunt oameni mai inteligenți care se blochează mai greu. Pot avea un scenariu dar asta mai mult ca să aibă o structură a ceea ce au de zis dar în rest sunt naturali și se vede dacă sunt sau nu. Ăsta înseamnă vlog de calitate. Editarea normal că intră. Am zis esențialul.