| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva id lui miley cyrus, rihanna, justin bieber, enrique iglesias, nicole scherzinger... sau alte vedete? daca da plzzzz mi le dati? cel care da cele mai multe da nu copy-paste google primste funda si vot

11 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Draga Delia, aceste vedete nu isi fac publice id-urile de messenger deoarece nu au timp sa stea sa vorbeasca pe mess... daca vrei sa iei legautra cu unii dintre ei, incearca blogurile personale, paginile de Facebook sau twitter. Astea le gasesti pe google.

| evelynne a răspuns:

Crezi ca ei au timp de id'uri? intra pe site'urile lor oficiale. poate acolo gasesti ceva

| Kkbubble a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))fetita tu vb serios. ce id?! tu crezi ca vedetele de talie internationala stau sa vb cu orice amarat de fan fratee... fa-ti cont pe facebook.si du t-e la cauta unde scriii artistul si posibil acolo gasesti site-urile lor sau cum sa le scrii o scrisoare.de ex la gaga exista.pe facebook...bineinteles.daca nu te multumeste raspunsul acid imi pare rau pentru tine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nimeni pentru ca in america nu este yahoo, messenger si altele la ei pentru comunicare se foloseste twitter si facebook etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rihanna, justis biber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SI eu o vreau pe cea a lui nicole. E cantareata mea favorita.Crezi ca ea da adresa de mess oricarui om de pe strada.Tre' sa stie cu cine are de a face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am id lui miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA AM ID LUI miley cyrus il vrei? miley_cyrus2o5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am id lui Demi Lovato.eu am vit cu ea.intra foarte rar.este foarte dragutza...veti vedea. demi_lovato_9222

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am id lui selena :selena_gomez_9247

| Madalin_6336 a răspuns:

Bine zici KidD