| moraruvictorash a întrebat:

Are cineva profil pe odnoklassniki.ru? ce parere aveti eu am acolo profil si mi se pare ca e marfa.chiar mai super decit facebook: jocuri grupe.mesaje.etc p. s trebuie sa stii putin rusa

3 răspunsuri:
| Alisa7109 a răspuns:

Salut,am si eu profil pe acest sait si mi pare ca e mult mai interesant si mai distractiv decit pe celelalte...pe odnoklassniki.ru poti multe lucruri pe care nu le putem face pe alte saite.

| angelina_2665 a răspuns:

E super siteul! poti sal pui sa fie si in romana! sunt inregistrata de vreo 2 ani acolo si e foarte interesant mi-am facut multi prieteni!

| 0x11111051 a răspuns:

E chiar un site foarte bun. Are si o grupa oficiala in romana. Versiunea mobila, tot este in romana. In curind o fac si pe cea de PC.