| 4Fun a întrebat:

Are cineva sa-mi dea un server de samp 0.3d gata facut?

8 răspunsuri:
| Th3Anon1mB0y a răspuns:

Da iti dau eu se numeste Romania Stunt Evolution si mai am Romania Rock Stunt ip la Romania Stunt Evolution e :46.165.198.226:7777 si la Romania Rock Stunt :5.13.159.250:7777

| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Netu' e plin de asa ceva dar trebuie sa mai stii cate ceva de-ale scriptingului...pt. ca majoritatea de pe net au buguri
PS:incearca sa cauti pe google xtr-zone gata facut e simpluwinking

| DarkFlash081 a răspuns:

Uite asta e un server super tare e cel mai popular SAmp.gfzone.ro:7777 terog funda!

| 4Fun explică (pentru DarkFlash081):

Eu am cerut un server facut si tu imi dai un ip de server? te rog invata sa citesti.

| 4Fun explică (pentru DarkFlash081):

Daca citesti cu atentie intrebarea am cerut un server gata facut nu un ip!

| MiticaCercel a răspuns:

Vrei sa te joci pe un server de samp de durata? Sunt sigur ca acest server iti este dedicat tie!
Avem summer quest, summer gift activ, avem multe sisteme care sigur o sa te impresioneze.
Daca vrei un bonus de inceput poti adauga la refferal ( 6325 ) sunt sigur ca o sa te ajute mult!
HostName: RPG.HEROIC.RO - Summer Quest - Summer Gift - Update
Address: rpg.heroic.ro:7777
Players: x / 300
Ping: 9
Mode: Hulk v2
Language: RO/EN
Refferal - 6325

| Ovidiu_Popescu_1998 a răspuns:

Asta vreau si eu sa caut si nu am gasit crying

| 4Fun explică (pentru Ovidiu_Popescu_1998):

E greu de gasit, macar un mod 0.3d daca as gasi ar fi aur laughing