| MituPitu_3301 a întrebat:

Are cineva telefonul Samsung I9000 Galaxy S? Cum vi se pare? As vrea sa-mi iau si eu si vreau niste pareri!

2 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Eu nu am, dar imi place mult.Nu cred ca ar trebui sa ti-l iei, adica costa si mult si esti predispus/a la furturi etc.Mai bine iti iei un telefon mai mic si mai ieftin cu touchscreen si care-i bun.Parerea mea big grin!

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu am primit de ziua mea. E un telefon deosebit. Pana acum nu mi s-a blocat deloc. Isi merita bani happy Iar pozele ies superb, muzica se aude tare, e un telefon de nota 11!