| mirel1111 a întrebat:

Voi cu cat ati cumpara un Samsung galaxy s gt-i9000?
Eu am unul si as vrea sa il vand.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu as da mai mult de 1-200 lei si asta daca e in stare f buna.

| Radeas1 a răspuns:

Ce android i-ai bagat pe el? Sau il are tot pe ala default?

| Radeas1 a răspuns:

Eu as da maxim 250 de lei daca e in stare foarte foarte foarte buna, fara nici o zgaraietura. Altel, 150 maxim.

| anonim66231 a răspuns:

Asa este, acum se caută telefoane cu android mare, la Samsung galaxy s1 nu este disponibilă o actualizare, sau daca ai facut tu "șmecherii"... Cam 275 RON, daca l-ai întreținut vorba lui Radeas1.

| mirel1111 explică (pentru anonim66231):

Pai am pe el android KK 4.4.4 de la cyanogen mod cu tot cu root.
Iar display-ul nu are zgarieturi mari, iar capacul de la baterie are o micuza crapatura care e de o jumatate de centimetru.
Si am si cutia originala cu certificatul de garantie, informatiile de certificat SAR, castile originale, incarcator original.
Cablu USB original nu am.
Iar handsfree-ul nu il gasesc, dar daca as avea si handsfree-ul cat as cam lua pe el maxim.

| anonim66231 a răspuns (pentru mirel1111):

350 lei, ca sa ai mai multe speranțe sa ti-l cumpere cineva, ori 400 dar tot e cam mult.mai Adaugă si o husa, ca ce-o zice cumpărătorul "ia-uite arata si bine, are si cutie si tot la el are si husa, cam tot ce-mi trebuie", bafta la vânzare.winking

| mirel1111 explică (pentru anonim66231):

Meci pentru raspuns.