| Noask a întrebat:

Are cine power point` s mi`l poate da sau sa faca un slide`big grin contact`me

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Buna
Nu pot sa-ti dau un link sau altceva, dar daca nu gasesti imi lasi un mesaj cu id tau si rezolvam happy.
Succes.

| axeltm a răspuns:

Tu de ce nu ai? :) Ce fel de slide vrei sa faci? Colaje de poze, poze cu melodie in fundal? Iti recomand OpenOffice, este alternativa gratuita a Microsoft Office. Acesta contine "Text Document(MS Word) / Spreadsheet(MS Excel) / Presentation (MS POWERPOINT) / Drawing / Database (MS Acces) si este 100% gratuit :) Il poti descarca de aici: http://download.openoffice.org/......ibute.html