| Selyylove a întrebat:

As avea nevoie urgent de un sfat! Am o revista onun site online si toti imi vorbesc urat! Imi adreseaza cuvinte urate! Cum sa scap de ei? Ce raspunsuri sa le adresez? Sa le raspund cu aceeasi moneda? Sau sa ii ignor?

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Trateaza-i cu indiferenta.winking nu te cobori la nivelul lor de c... t.winking

| KhloeAfterDark a răspuns:

Daca poti, sterge comentariile. Ignora-i, nu le raspunde cu niciun pret, e ca si cum i-ai incuraja sa injure in continuare si poate mai rau.
Poti sa imi dai un mesaj cu link-ul revistei tale? Sunt curioasa ce subiecte abordezi big grin
Bafta si astept mesagelu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Selena Gomez! E o onoare sa avem staruri pe acest site! rolling on the floor In legatura cu revista, te sfatuiesc sa ii lasi in pace si sa-ti continui munca cu revista. Daca unii nu apreciaza un lucru frumos, degeaba te mai pui cu ei. Fii sigura ca se vor gasi si sigur exista oameni care te apreciaza.

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns:

Voi nu va dati seama ca se da drept Selena Gomez... laughing rolling on the floor App nu stiam ca vb romana... rolling on the floor