| jack_1118 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutorul vostru: mie im place de o fata dar nu stiu cum sa ii zic ca o plac, petrecem foarte mult timp impreuna, dimineata chiar la incepultul orelor la o cafea (impreuna cu o fata si un baiat), dar nu stiu cum sa ii spun asta.

3 răspunsuri:
| AloneQsFini a răspuns:

rolling on the floor.LRO.ce vrajeli cocalaresti ai.
1.La petreceri, intreaba daca ii place de cinevalaughing.e veche+ussers manelistlaughing
2. abordarile is pentru cocalari manelizati la maxim de Florin Salam

Acum, Jack.nu-i spune nimic, dar arata-i ce simti.Petrece mai mult timp cu ea decat restul` baietilor,fi amuzant daca e cazu, si nu iti dau sentimentele pe fata de prima data, altfel o sa suferi! Bafta:*

| LRO a răspuns:

Iti zic 2 faze:

1.incearca la petreceri, cand dansati unul cu celalalt, o intrebi daca ii place de cineva sau daca chiar ai curaj atunci ii poti zice daca vrea sa ieasa cu tine

2.pe mess, abordeazo intre 2 glume cu o intrebare de genul, ce crezi despre mine sau ma placi...vezi tu ce faci, sper sa iti reuseasca

| jack_1118 explică:

LoNeLy a răspuns:
rolling on the floor.LRO.ce vrajeli cocalaresti ai.
1.La petreceri, intreaba daca ii place de cinevalaughing.e veche+ussers manelistlaughing
2. abordarile is pentru cocalari manelizati la maxim de Florin Salam

Acum, Jack.nu-i spune nimic, dar arata-i ce simti.Petrece mai mult timp cu ea decat restul` baietilor,fi amuzant daca e cazu, si nu iti dau sentimentele pe fata de prima data, altfel o sa suferi! Bafta:*
mersi mult:d