| LovelyBitch a întrebat:

As avea si eu nevoie de un cont stardoll, preferabil superstar (ss)...promit ca nu schimb parola numai ca vreau sa vad cum este un cont ss... fundita(plsss chiar am nevoie). Multumsc mult :X

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Eu sunt ss dar... nu'mi dau contul. am avut o experienta urata cu hackerii

3 răspunsuri:
| Triunghi a răspuns:

Nu mai sunt ss

| LovelyBitch explică:

Si eu am avut crying...de aceea nu vreau sa se repete cu alti oameni "C e tie nu-ti place, altuia nu face" ...deci daca doresti sa-mi dai contul, promit ca nu voi schimba parola happy (trimite-l pe privat)

| Sexymarygirl a răspuns:

Eu nu-l dau...