| Anonimboy111 a întrebat:

Este buna pompa de penis? La ce mai ajuta in afara de marimea penisului?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate porcariile. Marirea penisului se face doar prin operatie chirurgicală.

| lpavel a răspuns:

NU este buna pentru nimic! E o prosteala pentru prosti ca tine care cred asta si dau bani pe ea! laughing

| Anonimboy111 explică (pentru lpavel):

Doar am pus o intrebare si e fix treaba mea ce vreau sa-mi iau si ce nu, comentezi ca prostu ce esti

| Hyperion7 a răspuns:

Pompa pentru penis este pentru diabetici, pentru că ei nu mai pot obține erecție.
Pentru cei sănătoși, in schimb, pe lângă faptul că poate să creeze așteptări ireale, mai poate duce și degradarea vaselor de sânge de la nivelul penisului.