| Onu72 a întrebat:

Aş dori nişte reclame originale pentru diferite obiecte. Am de făcut o temă pentru şcoală şi trebuie să creem noi, dar nu am nicio idee. Cele mai multe şi mai originale primesc fundăă!

Răspuns Câştigător
| patry01 a răspuns:

Pai poti sa faci guma cu shaorma. Sa fie intr-o parte guma cu menta si o alta cu shaorma.Si uite si un slogan: Vrei ceva de calitate, i-ati o guma cu detoate. Eu am primit 10 pe ea, a si cand faci prezentarea mai zi si tu ceva de pret si k este foarte buna.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal uite aici sper ca o sa te ajute cat de cat.
http://www.ziare.com/articole/reclame+originale