| Siniakova22 a întrebat:

As dori sa comand cărți de pe elefant.ro, acum am câteva întrebări: Când sunt perioadele când au reduceri? Pot comanda daca am 16 ani? Pot comanda daca adresa din buletin nu este aceeași cu cea la care stau? De la ce suma este transport gratuit. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca comanda vine prin curier, pe curier il intereseaza doar sa isi primeasca banii si atat, nu iti cere niciun buletin.
Reduceri nu sunt cine stie ce.
Informatii despre transport gasesti pe site.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. Nu poate nimeni prevedea asta, intra si tu zilnic pe site si vezi ce oferta au in ziua respectiva, de obicei baga tot felul de promotii la anumite edituri tip 3+1 gratis, sau coduri promotionale pentru carti
2. Da, poti comanda linistita
3. Da, nici macar nu cred ca-ti cere buletinul, curierului nu-i pasa, el doar aduce comanda unde e cerut
4. 250 daca nu ma insel, si gratuit daca te duci tu s-o ridici de la sediul lor.

| Donsavas a răspuns:

Ti s-a dat un răspuns bun însă cărțile de la elefant eu stiu ca se iau direct de la sediul lor din orașul tău.