| anonim_4396 a întrebat:

Deci... a comandat cineva de pe elefant.ro?
E un site cu carti la reduceri. Daca, comanzi carti mai putin de 150 de lei...cat v-a luat? si in cat timp vine comanda? ce carti v-ati luat?:X

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

@anonimbig grinu-te sa jignesti oamenii in alta parte.Ca asa din fata unui calculator, si anonim toti se cred tari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te naibii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am comandat de pe elefant.ro si am primit cartile a doua zi fara intarziere si fara niciunfel de problema. Sunt la a patra comanda si nu mai astept sa fiu nemultumit. Cea mai tare librarie, parerea mea!

| danaros a răspuns:

Niste nemernici cei de la elefant.ro. Am comandat niste carti (aflate la reducere) dar pe una au incasat-o la pretul integral desi pe site este la pret redus. Nici nu au avut bunul-simt sa-si ceara scuze.