| Dydutssu a întrebat:

As dori sa fac schimb de postere. Ofer postere cu : Justin Bieber, Kesha, Rihanna, Adam Lambert, Michael Jackson, Twilight, Vampires the diaries. In schimb as dori postere cu Tokio Hotel si cu menbri formatiei. Cine este interesat sa dea add: ilovetomkaulitzever

8 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Am postere cu tokio hotel:X

| Ania_3910 a răspuns:

Am postere cu Tokio Hotel numai ca cred ca le ai ca nu-s din afara tari.Ori cum daca tot vrei cautama pe id ioana_pupici_1998

| Dydutssu explică:

Hey scuze am mai gasit ffff multe postere cu urmatori artisti: Katy Perry,Ian Somerhalder,Jonas Brothers,Miley Cyrus,Inna, Zac Efron, Gossip Girl si niste formati putin mai ciudate nu ma acum sa le enumar ca sunt cam multe. Ma gasiti pe :ilovetomkaulitzever

| teodorika24 a răspuns:

Tare! Da si eu toata camera cu postere : Tokio Hotel, Evanescence,
Inna, Kesha, Miley Cyrus

| Gata_1318 a răspuns:

Eu nu

| carelle210 a răspuns:

Hey! Ma numesc Carelle, am 14 ani sisunt francesa (deci am multeeee grasele in romana) si stau in Bucurest ^^
Am cumparat Popcorn nr.11 si am gasit-o pe anunta ta de postere! Sunt foarteee interesata!
SUNT O MARE FANA DE RIHANNA!
In schimb am un poster (din fransa) cu tokio hotel! Daca poti s-am dai mai multe informatie despre posterele etc... ar fi SUPER!

mersi mult, si astep respunsul tau! happy

| alina_6353 a răspuns:

Kesha

| ami_6384 a răspuns:

As face