| geea a întrebat:

cine are postere cu metallica, cradle of filth, iron maiden, rammstein, ac dc, guns n roses, truda, moonspell etc? ofer in schimb cu tokio hotel, rbd, miley cyrus, actorii din twilight, kesha, justin bieber, absolut oricine.
multumesc!

5 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Am eu cu guns n roses, iron maiden. id meu e onnu_sweetdream

| Zenithf a răspuns:

Lol, ti-ai gasit un prieten nou, metalist? big grin
Sfatul meu in cazul asta, nu te da drept cine nu esti, daca el te place te place pentru ceea ce esti, indiferent de gusturile tale muzicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ew `;]
add : i_lost_myself_in_the_pain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add. Deeeeeeenii

| Elena_9796 a răspuns:

Si eu am cu app toti!
da mi add c.andaa