| punky_2574 a întrebat:

Hey all guys! big grin se apropie ziua unui prieten si nu stim ce sa ii luam cadou ei si cu ceilalti. Ii place foarte mult trupa Green Day, si de aceea ne-am gandit sa ii cumparam un tricou cu ei, dar pe langa asta am dori sa ii mai oferim si inca ceva, o amintire sa aiba din partea noastra. Pot zice ca e o fire glumeata, foarte de treaba, de gasca si ii place muzica punk. Sper ca ma puteti ajuta happy funda

Răspuns Câştigător
| AlecsMeeeh a răspuns:

O poza cu gashca cu semnatura fiecaruia in dreptul lui sau o dedicatie pe poza, intr-o rama obishnuita care o sa o personalizati voi in stilul punkwinking.

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Oh, oh, dvd-ul "Ciggarets and valentines"-Green Day. Eu as muri sa il am laughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Ii puteti cumpara vreo doua cd uri cu aceasta muzica,un tablou cu un catelus dragut sau cu orice alt animalut dar sa fie amuzant,o ciocolata,un telescop,un tricou cu ei sau chiar doua, o sapca de firma, daca gassiti poate ii luati si o pereche de pantaloni cu acea trupa.niswte adidasi de firma plus un trening sau puteti chiar sai confectionati o felicitare i n-are sa ii fiti recunoscatori ca e prietenul vostru si ca fara zambetul lui mereu a fi noapte, etc. funda?

| blueorange1302 a răspuns:

Parca as fi eu laughing

| AaDdYy a răspuns:

O rama foto cu sigla formatie cred ca ai sanse sa gasesti pe net.Iar inauntru o poza cu voi toti in ea ar fi o amintire frumuaosa.

| Raton a răspuns:

Cumparai un rucsac cu greenday

| Miruna_3596 a răspuns:

Ideea cu tricoul este ff buna.eu zic sa faceti o poza tongue cu toti inclusiv el si sa ii cumparati o rama mai punk asa( exista si cu green day chiar) si sa eu datitongue