| cristianorudi7 a întrebat:

As dori sa imi dati cateva idei cu privire la o concluzie despre muzica jazz; mai am de redactat decat concluzia de la un atestat despre muzica jazz si nu prea stiu ce sa scriu. Daca stiti si siteuri despre asa ceva, v-as fi foarte recunoscator. Mersi

1 răspuns:
| zxzx a răspuns:

In concluzie dai cateva nume cunoscute si zici cu ce au ajutat sau ce s-ar fi intamplat fara ei...sau despre ce transmite fiecaruia muzica jazz, sentimente, stil de viata.