| HQMada a întrebat:

As dori sa ma angajez la pliante pe timpul verii și am 15 ani nu prea găsesc nici o firma

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Sa te angajezi nu poti.pentru ca nu ai varsta necesara. dar poti merge la magazinele mai mari gen carefour, real si intrebi daca nu au nevoie de cineva care sa faca "reclama". poti merge si la reprezentantzii de la vodafone, orange, cosmote etc...SUCCES!

2 răspunsuri:
| Lya a răspuns:

La vodafone, orange, cosmote.etc. poti sa mnergi la un super-market sa te angajezi sa duci pliante la blocuri.

SUCCES

| pintoiualin a răspuns:

Buna Malyna, sa stii ca nu esti singura care cauta un jo pe timpul verihappy