| Marijuanaro a întrebat:

As dori sa-mi fac cati mai multi >prietenibig grin< de pe TPU
P. S-numai fetelaughing
Care vreti sa vorbim lasati id vostru sau dati-mi mesajbig grin

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Ok girl iti las mesaj pe privat cu id`ul meubatting eyelashes
Ps:vreau funditalaughing
glumeambig grin dar 80% din mesajele pe care le-am citic aveau la sfarsit "fundita!" si eu nu stiam ca pe TPU raspundem pentru funditehappy

7 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mda...nu stiam ca primesc fundita daca o cer...acum inteleg si eu de ce toti scriu la sfrasitul raspunsului "vreau fundita"
laughing

| Mihaelutsaa a răspuns:

Buna :*
add: mihaelutsaa sau mihaela_copil_tembelbatting eyelashes
Tnx :*

| iSunnyAle a răspuns:

Alecsutza_glykeia

oh go on

| d3ny_2962 a răspuns:

Yo_d3ny_dragutza, dytzy_dragutza, d3ny98@hotmail.it dar pe dytzy_dragutza nu pre intru :d

| Mara15 a răspuns:

Iti trimit un mesaj de prietenie chiar acum.
P. S.-sunt fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ally.candymax id meu
P. S.-sunt fatalaughing

| wolya a răspuns:

Simi_prodan