| GeoGz a întrebat:

As dori sa-mi spuneti care e cel mai amuzant/nebunesc lucru pe care l-ati facut intr-o excursie, de preferat in hotel/pensiune, si niste idei de "activitati" pe care le pot face cu prietenii inauntru.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mariixx a răspuns:

Pai cel mai nebunesc lucru pe care l-am facut a fost sa ne filmam in timp ce bagam ca spartele(eu si o colega) Lays plus cola.e o senzatie nasoala, concurs de ragaieli... daca asa se zicelaughing ne-am facut poze fashion.cand am fost ultima oara la pensiune, acum 2 saptamani m-am ascuns in dulap si am asteptat sa-mi vina colegele in camera ca sa le pot speria.am murdarit peretii de frisca, am imitat persoane pe care nu le suportam.etc..depinde de persoana si ce activitati va plac voua:* poti juca carti, remi sau orice, dar cu pedepse amuzante.